Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Berk Atan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Berk Atan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

26 Eylül 1991 tarihinde İzmir’in Bornova ilçesinde dünyaya gelen genç oyunculardan birisi olan Berk Atan, 2012 tarihinde düzenlenen Best Model of Turkey ve World yarışmalarında birinci olmuştur. Yarışmalarda elde ettiği bu başarılar ile adından söz ettiren Atan, oyuncu yönünü geliştirmek üzere eğitim almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Berk Atan Kimdir?

İzmir’de doğan ve ilk, orta düzeyde eğitimini burada alan Berk Atan, lise eğitimini tamamlamak üzere Sıdıka Rodop lisesine girmiş ve buradan mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, Halkla İlişkiler bölümüne giren Atan, 11 yaşında iken amatör olarak futbol oynamaya başlamıştır. 18 yaşına geldiğinde Altay kulübünde kalecilik yapan Atan, sonraki süreçte model olarak çalışmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birinci olduğu yarışmadan sonra hızla tanınan ve modellik kariyerini sürdüren oyuncu, Mahşer-i Cümbüş ekibinde yer alan Erkan Özerman’dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. İlk dizisine 2013 tarihinde Her şey Yolunda Merkez ile adım atan ve sonrasında Altındağlı isimli dizide yer alan Berk Atan, Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Güneşin Kızları dizisinde oynamaktadır.

Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Berk Atan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Güneşin Kızları/ Savaş

Berk Atan Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Berk Atan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Eylül 1991 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 24 yaşındadır

Berk Atan Kaç Kilo?

85

Berk Atan Boyu Kaç Cm

1.88

Berk Atan Saç Rengi Nedir

Siyah

Berk Atan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Berk Atan Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Berk Atan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Berk Atan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Berk Atan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Berk Atan Twitter Adresi?

twitter.com/berkatan

Berk Atan Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/BerkAtanOfficial

Berk Atan Eğitimi

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, Halkla İlişkiler bölümü öğrenci

Berk Atan Mesleği

Oyuncu

Berk Atan Fotoğrafları

 Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Berk Atan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!