Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Bengü Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Bengü Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

23 Nisan 1979 tarihinde İzmir’de doğan Bengü, 2000 yılında başlayan aktif kariyerini günümüzde şarkıcı olarak sürdürmektedir. Henüz ilkokul döneminde İzmir Devlet Senfoni Orkestrası aracılığıyla müzikle tanışan Bengü, Oliver Twist isimli müzikalde başrol oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bengü Kimdir?

İzmir Devlet Konservatuarı Genel Müdürü olan Müfit Bayraşa’dan şan dersleri alan ve POP 98 yarışmasında ikinci olan Bengü, Akademi İstanbul’da müzik eğitimi almış ve üç yıl boyunca Kenan Doğulu’ya vokallik yapmıştır. Bir dönem Elifnağme isimli programı sunan ve Bak Kim Dans Ediyor isimli yarışmada birinci olan Bengü, 1998 – 2002 tarihleri arasında müzikle iç içe olmaya başlamış ve 2000 tarihinde Hoş Geldin isimli albümü piyasaya sürmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

2005 tarihinde Bağlasan Durmam isimli albüm çalışmasını duyuran ve bu albümde yer alan parçalar ile büyük bir çıkış yakalayan sanatçı, 2007 tarihinde Taktik isimli albümünü çıkarmış, Korkma Kalbim isimli şarkısı ile geniş bir kitleye ulaşmıştır. Sırasıyla Gezegen, İki Melek, Sırada Sen Varsın, Dört Dörtlük, Anlatacaklarım Var, Saygımdan ve İkinci Hal albümlerini piyasaya süren sanatçı kariyerine bu yönde devam etmektedir.

Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiBengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bengü Nicki-Rol İsmi

İkinci Hal/ Bengü

Bengü Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Bengü Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

23 Nisan 1979 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

Bengü Kaç Kilo?

52

Bengü Boyu Kaç Cm

1.62

Bengü Saç Rengi Nedir

Kumral

Bengü Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Bengü Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Bengü Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Bengü Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Bengü nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Bengü Twitter Adresi?

twitter.com/bengu

Bengü Face Sayfası

https://www.facebook.com/benguofficial

Bengü Eğitimi

İzmir Devlet Konservatuarı Mezuzu

Bengü Mesleği

Şarkıcı, Söz yazarı, Besteci

Bengü Fotoğrafları

 Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiBengü Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!