Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Begüm Kütük Kimdir; Nereli, Begüm Kütük Boyu, Kilosu Kaç, Begüm Kütük Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Begüm Kütük Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Dizi ve sinema oyuncusu olarak aktif bir sanat yaşamına sahip olan, 2002 tarihinde başladığı oyunculuk kariyerinde geride kalan süre içerisinde onlarca dizi ve filmde yer alan Begüm Kütük, başarılı performansı ve dikkat çekici yetenekleri ile kısa sürede Türkiye’de aranan oyunculardan birisi haline gelmiştir. 1980 tarihinde İzmir – Konak’ta doğan oyuncu eğitimini İzmir’de almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortaokul ve lise eğitimini İzmir Özel Tevfik Fikret lisesinde tamamlayan aynı dönemde aktif olarak voleybol oynayan Begüm Kütük, lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Fransa’ya gitmiştir. Fransa’da Nancy Üniversitesinde Kültürel Arabuluculuk ve İletişim bölümüne giren ancak eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’ye dönen Kütük, 2001 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmıştır.

Begüm Kütük Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Best Model yarışmasında üçüncü olduktan sonra tanınmaya başlayan Begüm Kütük, 2002 yılında Melek dizisi ile televizyon dünyasına ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2003 tarihinde Aga isimli televizyon dizisinde yeniden kamera karşısına geçen oyuncu asıl çıkışını 2004 – 2005 yılları arasında Kurtlar Vadisi dizisi ile yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlerleyen dönemde oyuncunun yer aldığı yapımlara baktığımızda Hayat Güzeldir, Romantik Komedi, Canım Ailem, Uygun Adım Aşk, Gecenin Kanatları, Gönülçelen, Peşpeşe, Yalan Dünya, Çalıkuşu gibi dizi ve sinema filmlerinde yer almıştır. Aktif kariyerine daha çok televizyon odaklı projeler ile devam eden Kütük özel yaşantısında 2010 tarihinde Erdil Yaşaroğlu ile evlenmiştir.

Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Begüm Kütük Nicki-Rol İsmi

Kaderimin Yazıldığı Gün/ Defne

Begüm Kütük Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Begüm Kütük Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

27 Ağustos 1980 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 35 yaşındadır

Begüm Kütük Kaç Kilo?

58

Begüm Kütük Boyu Kaç Cm

1.73

Begüm Kütük Saç Rengi Nedir

Kestane

Begüm Kütük Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Begüm Kütük Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Begüm Kütük Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Begüm Kütük Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Erdil Yaşaroğlu

Begüm Kütük Twitter Adresi?

twitter.com/begum_kutuk

Begüm Kütük Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Begüm-Kütük…/384959201673962

Begüm Kütük Eğitimi

Fransa’da Nancy Üniversitesinde Kültürel Arabuluculuk ve İletişim bölümü mezunu

Begüm Kütük Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Begüm Kütük Fotoğrafları

 Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Begüm Kütük Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!