Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Batuhan Ekşi Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Batuhan Ekşi Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Hakkında yeterli bilgi olmamasına karşın Yazın Öyküsü isimli dizi öncesinde verdiği röportajlar ile kendini tanıtan Batuhan Ekşi, küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa olan ilgisini açıkça belli etmiş ve kendisini bu alanda yetiştirmek üzere eğitim almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Batuhan Ekşi Kimdir?

Oyunculuk kariyerine ya da daha açık ifade ile eğitimine Akademi 35,5’ta Vahide Gördüm (Perçin)’den aldığı eğitim ile başlayan Batuhan Ekşi, üniversite eğitimi için Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümüne girmiş ve burada eğitim almaya başlamıştır. Geçmişinde önemli isimler ile çalışma fırsatı bulan ve genellikle uzun soluklu projelerde yer alma başarısın gösteren oyuncu günümüzde Kanal D’in iddialı yapımlarından Yaz’ın Öyküsü isimli dizide yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuk kariyerine 2011 tarihinde yayınlanan Sihirli Annem dizisinde başlayan Batuhan Ekşi, 2012 tarihinde yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan İntikam dizisinde Anıl karakterini canlandırmıştır. 2014 – 2015 yılları arasında yayınlanan Medcezir dizisinde Doruk karakterini canlandıran başarılı oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarında iddialı yapımlar arasında gösterilen Yaz’ın Öyküsü isimli dizide Ege karakterine hayat vermektedir.

Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Batuhan Ekşi Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Yazın Öyküsü/ Ege

Batuhan Ekşi Nereli Memleketi Neresi

Batuhan Ekşi Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Ekim 1990 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

Batuhan Ekşi Kaç Kilo?

73

Batuhan Ekşi Boyu Kaç Cm

1.86

Batuhan Ekşi Saç Rengi Nedir

Siyah

Batuhan Ekşi Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Batuhan Ekşi Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Batuhan Ekşi Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Batuhan Ekşi Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Batuhan Ekşi’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Batuhan Ekşi Twitter Adresi?

twitter.com/batuhaneksi

Batuhan Ekşi Face Sayfası

https://www.facebook.com/OfficialBatuhanEksi

Batuhan Ekşi Eğitimi

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Öğrenci

Batuhan Ekşi Mesleği

Oyuncu

Batuhan Ekşi Fotoğrafları

 Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Ekşi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!