Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Batuhan Aydar Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Batuhan Aydar Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

9 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğan ve yeni dönem oyuncular arasında dikkat çeken isimlerden birisi olarak gösterilen Batuhan Aydar, aslen Adana’lıdır. İlkokula Turhan Mediha Tansel okulunda başlayan ve sonrasında Maltepe Adnan Kahveci ortaokulunda okulunu tamamlayan Aydar, lise eğitimini Hacı Mustafa Tarman lisesinde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Batuhan Aydar Kimdir?

Lise eğitiminden sonra üniversite yaşantısına açık öğretim ile başlayan oyuncu henüz çocukluk döneminde Barış Manço tarafından sunulan 7’den 77’ye isimli programda kendini tanıtmıştır. Bir yaşında iken Ace reklamlarında oynayan Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli klibinde yer alan oyuncu 9 yaşında iken Ayşecik dizisinde oyunculuk kariyerine adım atmış ve Evimiz Olacak mı isimli dizi ile kitlelere ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuğa olan ilgisini sürdüren ve günümüzde de dizilerde yer almaya devam eden Batuhan Aydar, uzun bir süre ekranlarda görülmedikten sonra 2013 tarihinde STV ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar adlı dizide Teğmen Deniz karakterine hayat vermektedir. Dizide öne çıkan bir karakter olmakla birlikte gelecekte daha iddialı yapımlarda yer alması beklenmektedir.

Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Batuhan Aydar Gerçek Nicki-Rol İsmi

Ötesizler/ Deniz Teğmen

Batuhan Aydar Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Batuhan Aydar Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

9 Ağustos 1990 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

Batuhan Aydar Kaç Kilo?

70

Batuhan Aydar Boyu Kaç Cm

1.75

Batuhan Aydar Saç Rengi Nedir

Kumral

Batuhan Aydar Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Batuhan Aydar Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Batuhan Aydar Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Batuhan Aydar Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Batuhan Aydar’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Batuhan Aydar Twitter Adresi?

twitter.com/aydarbatuhan

Batuhan Aydar Face Sayfası

https://www.facebook.com/BatuhanAydarErgulMiraySahin

Batuhan Aydar Eğitimi

AÖF.  Kamu Yönetimi Bölümünde Öğrenci

Batuhan Aydar Mesleği

Oyuncu

Batuhan Aydar Fotoğrafları

 Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Batuhan Aydar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!