Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Başak Sayan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların sevilen isimlerinden birisi olan başarılı oyuncu Başak Sayan, 90’lı yılların ikinci yarısında adım attığı oyunculuk kariyerinde geride kalan süreç içerisinde onlarca dizide kamera karşısına geçmiş gerek oyunculuğu gerekse de başarılı performansı ile dikkat çekmiştir. Aslen baba tarafından Azeri olan Başak Sayan, 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Ankara’da temel eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Başak Sayan, Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitim almış ve buradan mezun olmuştur. Lise yıllarından itibaren oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle tiyatro ile içli dışlı olan Başak Sayan, pek çok tiyatro oyununda da sahne almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Başak Sayan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Üniversite yıllarından itibaren özel bir kanal için çalışmalar yapan Başak Sayan, hem kamera arkasında hem de reklam filmlerinde çeşitli görevler üstlenmiştir. 1996 tarihinde Çılgın Bediş ile profesyonel oyunculuk kariyerine adım atan Başak Sayan, 1997 tarihinde Fırat, Nilgün, Derman Bey, Hırsız, Canım Kocacığım, Gurbet Kadını, Gece Yürüyüşü, Bir Dilim Aşk gibi pek çok projede yer almıştır.

2000’li yıllardan itibaren kariyerinde asıl çıkışı yakalayan Başak Sayan, Naciye’yi Kim Sevmez, Şifre, Yaprak Dökümü, Hacı, Gizli Patron, O Kadın, Geniş Zamanlar, Nekrüt ve Araf Zamanı gibi projelerde almıştır. Oyuncunun son dönemde dahil olduğu projelere baktığımızda ise Harem ve Altındağlı dizisinden sonra Milat dizisi dikkat çekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Başak Sayan Nicki-Rol İsmi

Milat

Başak Sayan Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Başak Sayan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

17 Haziran 1977 doğumlu

Başak Sayan Kaç Kilo?

55

Başak Sayan Boyu Kaç Cm

1.67

Başak Sayan Saç Rengi Nedir

Siyah

Başak Sayan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Başak Sayan Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Başak Sayan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Başak Sayan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Başak Sayan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Başak Sayan Twitter Adresi?

twitter.com/basaksayan

Başak Sayan Face Sayfası

https://www.facebook.com/Başak-SAYAN-35064685669/

Başak Sayan Eğitimi

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu

Başak Sayan Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Başak Sayan Fotoğrafları

Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Başak Sayan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!