Barış Arduç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Barış Arduç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Barış Arduç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların yeni ve genç isimlerinden birisi olan Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisinde gösterdiği performans ile beğeni toplamıştır. Bu dizi öncesinde yer aldığı yapımlar ve aldığı eğitim ile dolu bir kişilik sergileyen Barış Arduç, gelecekte iddialı yapımlarda yer alacak gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Barış Arduç Hakkında Bilgi

9 Ekim 1987 tarihinde doğan Barış Arduç, eğitimini tamamladıktan sonra ilgi duyduğu oyunculuğa yönelerek Ekol Drama’ya girmiş ve burada oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda sportif bir kişiliğe sahip olmasıyla bilinen oyuncu yüzme, futbol ve dalgıçlık gibi spor dallarıyla da ilgilenmiştir. Bir dönem fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapan Arduç, Ömür Gedik’in paramparça isimli klibinde de yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktif kariyerine bir anlamda başlangıç noktası olan bu klip, beraberinde oyuncunun yer aldığı pek çok yeni yapımı da getirmiştir. Pis Yedili dizisinde yer alan oyuncu daha sonraki süreçte Küçük Hanımefendi dizisinde Cenk karakterini canlandırmış, Dinle Sevgili dizisinde Hakan isminde bir karaktere hayat vermiştir. Benim İçin Üzülme dizisinde Ahmet karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Bugünün Saraylısı yapımında Selim karakterini canlandırmıştır.

Sinemada Deliha filminde Cemil ve Racon: Ailem İçin isimli yapımda Tekin karakterini canlandıran oyuncu Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterine hayat vermektedir. Oyuncunun gelecekte çok daha iyi ve etkin roller üstleneceği bekleniyor.

baris-arduc-kimdir5

Barış Arduç Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kiralık Aşk- Ömer

Barış Arduç Nereli Memleketi Neresi

İsviçre

Barış Arduç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

9 Ekim 1987 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Barış Arduç Kaç Kilo?

82

Barış Arduç Boyu Kaç Cm

1.87

Barış Arduç Saç Rengi Nedir

Siyah

Barış Arduç Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Barış Arduç Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Barış Arduç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Barış Arduç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Barış Arduç’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Barış Arduç Twitter Adresi?

twitter.com/arducbaris

Barış Arduç Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Barış-Arduç/126724937412268

Barış Arduç Eğitimi

Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Barış Arduç Mesleği

Dizi Oyuncusu

Barış Arduç Fotoğrafları

 baris-arduc-kimdir baris-arduc-kimdir1 baris-arduc-kimdir2 baris-arduc-kimdir3 baris-arduc-kimdir4 baris-arduc-kimdir5 baris-arduc-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!