Barış Akarsu Kimdir, Kısaca Hayatı Ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Barış Akarsu Kimdir; Nereli, Barış Akarsu Ne Zaman Vefat Etmiştir, Barış Akarsu Memleketi Barış Akarsu Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Barış Akarsu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Barış Akarsu Kimdir, Kısaca Hayatı Ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

29 Haziran 1979’da  Batın’da dünyaya gelen Barış Akarsu ilk, lise ve orta öğrenimini Amasra’da tamamladı. Müziğe ilgisi onun küçük yaşlarında başladı. Küçük yaştayken sokaklarda flüt çalardı ancak asıl müzikle tanışması Amasra’ya tanıdığı müzisyenlerden etkilenerek çalmayı öğrendikleri klavye, gitar ve mızıkadır. Barış Akarsu 1970 ve 1980’lerin heavy metal, hard rock ve rock şarkılarından etkilenmiştir.

Barış Akarsu Kariyeri

Barış Akarsu Kimdir, Kısaca Hayatı Ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma hayatına Antalya’da animatörlük yaparak ve müzisyenlikle başladı. Daha sonra Ankara’da müzisyenliğe devam etti ayrıca Ankara’da garsonluk ve barmenlikte yaptı. Ankara’dan Karadeniz Ereğli’sine gelerek burada 4 yıl boyunca kaldı ve çeşitli barlarda çalıştı, yerel televizyon ve radyolarda programlar yaptı. Bu dönemde 2004’te ATV kanalında yayınlanan Akademi Türkiye yarışmasına katıldı ve bu yarışmayı  birincilikle tamamladı. Yarışmadan sonra İstanbul’ a yerleşip kariyerine profesyonel olarak devam etti. Türkiye’nin birçok yerinde 200 ü aşkın konser verdi. Birçok albüm çıkardı ve ‘’Yalancı Yârim’’ adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Barış Akarsu Vefatı 

Barış Akarsu, 29 Haziran 2007 günü doğum günü olduğu günde Muğla’da Bodrum’a 5 km mesafede bulunan Torba Kavşağı’nda trafik kazası geçirdi. Kaza yerinde kalbi durmuş olan Barış Akarsu hastaneye getirildi beş gün yoğun bakımda kalmasına rağmen hayatını kaybetti.

Barış Akarsu Fiziksel Özellikleri

Barış Akarsu Kimdir, Kısaca Hayatı Ve Biyografisi

Barış Akarsu Nereli Memleketi Neresi

Amasra

Barış Akarsu Doğum Tarihi Ne?

29 Haziran 1979

Barış Akarsu Ölüm Tarihi Ne

29 Haziran 2007

Barış Akarsu Mesleği

Şarkıcı

Barış Akarsu Fotoğrafları

Barış Akarsu Kimdir, Kısaca Hayatı Ve Biyografisi

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

Bir önceki yazımız olan Özgün Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? başlıklı makalemizde Özgün kimdir, Özgün Nereli ve Özgün Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!