Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Banu Zorlu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Banu Zorlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2 Aralık 1980 tarihinde İzmir’de doğan kendisi gibi sanatçı olan bir aileye mensup olan Banu Zorlunun babası film yönetmeni olup annesi senaryo yazarıdır. Bir dönem İsviçre – Zurih’te yaşamaya başlayan aile, İsviçre’de üç yıl kaldıktan sonra Almanya’ya yerleşmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Banu Zorlu Kimdir?

İlkokul dönemine kadar Almanya – Duseldorf şehrinde kalan Zorlu ailesi, daha sonra Türkiye’ye dönmüş ve Banu Zorlu İzmir İtalyan İlköğretim okulunda eğitimini tamamladıktan sonra Fransız Lisesi’ne girmiştir. Bu dönemde müzik ile ilgilenmeye başlayan ve piyano eğitimi alan Banu Zorlu, lise döneminde iken konservatuar sınavlarına girmiş ve opera bölümünü kazanmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan ve Opera bölümüne giren zorlu burada piyano, solfej, ritim, mimik rol, opera ve sahne dersleri almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

TRT Radyo Evi tarafından açılan sınavı kazandıktan sonra farklı dillerde şarkılar söylemeye başlayan ve ilk albümü olan Boom Boom’u 2004 tarihinde piyasaya süren Zorlu, 2006 tarihinde Aşk ve 2008 tarihinde Gönül Çiçekleri isimli albümlerini yayınlamıştır. Aynı zamanda dizi ve filmlerde de farklı roller üstlenmektedir.

Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Banu Zorlu Nicki-Rol İsmi

Küçük Ağa/Yeşim

Banu Zorlu Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Banu Zorlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Aralık 1980 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 35 yaşındadır

Banu Zorlu Kaç Kilo?

61

Banu ZorluBoyu Kaç Cm

1.70

Banu Zorlu Saç Rengi Nedir

Sarı

Banu Zorlu Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Banu Zorlu Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Banu Zorlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Banu Zorlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Banu Zorlu nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Banu Zorlu Twitter Adresi?

twitter.com/banuofficial

Banu Zorlu Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/BanuZorluOfficial

Banu Zorlu Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan ve Opera bölümü mezunu

Banu Zorlu Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Banu Zorlu Fotoğrafları

 Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Banu Zorlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!