Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Bade İşçil Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Bade İşçil Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Bade İşçil, 2007 tarihinde başlayan oyunculuk kariyerini yer aldığı reklam filmleri ve diziler ile sürdürmektedir. İstanbul’da ilk ve orta eğitimiyle birlikte liseyi tamamlayan Bade İşçil, üniversite eğitimi için Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım bölümüne girmiş ve bu bölümü başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bade İşçil Kimdir?

2007 tarihinde televizyon dünyasına adımını Cine 5 ekranlarında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde canlandırdığı rol ile atan Bade İşçil, 2009 – 2011 tarihleri arasında geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ezel dizisinde yer almıştır. Ezel dizisi sona erdikten sonra Kuzey Güney dizisine dahil olan oyuncu bu dizide sergilediği performans ile çıkışını sürdürmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 tarihinde yayınlanması planlanan Muhteşem Yüzyıl – Kösem dizi kadrosuna dahil edilen oyuncu özel yaşamında 2013 tarihinde tanıştığı Malkoç Sualp ile hayatını birleştirmiştir. 2012 tarihinde Kuzey Güney dizisi ile En İyi Yardımcı Kadın Drama Oyuncusu ödülünü alan Bade İşcil, aynı tarihlerde Galatasaray Üniversitesinde aynı dizi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bade İşçil Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Muhteşem Yüzyıl – Kösem

Bade İşçil Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Bade İşçil Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Ağustos 1983 doğumlu . (Agustos 2015 itibarıyla) 32 yaşındadır

Bade İşçil Kaç Kilo?

56

Bade İşçil Boyu Kaç Cm

1.75

Bade İşçil Saç Rengi Nedir

Sarı

Bade İşçil Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Bade İşçil Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Bade İşçil Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Bade İşçil Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Bade İşçil nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Bade İşçil Twitter Adresi?

twitter.com/badee_iscill

Bade İşçil Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Bade-İşçil/14007.

Bade İşçil Eğitimi

Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü Mezunu

Bade İşçil Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Bade İşçil Fotoğrafları

Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Bade İşçil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!