Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Azra Akın Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Azra Akın Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

8 Aralık 1981 tarihinde Hollanda Almelo’da doğan, manken, oyuncu ve model kimlikleri ile tanınan Azra Akın, 2002 tarihinde Türkiye güzeli seçildikten sonra aynı tarihlerde Miss World yarışmasında Dünya güzeli seçilmiştir. Hollanda’da bulunduğu dönemde bale, resim ve müzik eğitimi alan Azra Akın, 1998 tarihinde ilk olarak Elite Model yarışmasında birincilik elde etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Azra Akın Kimdir?

2002 tarihinde Star TV’de düzenlenen yarışmada birinci olan Akın, Miss World yarışmasında 1932 tarihinden sonra ikinci kez Türkiye’ye bu unvanı getirmiştir. Manken ve model olarak kariyerini sürdüren Azra Akın aynı zamanda çeşitli dizi ve filmler ile reklam filmlerinde de yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2004 tarihinde yayınlanan Yağmur Zamanı dizisinde Eylül karakterine hayat veren Azra Akın, 2009 tarihinde Sadri Alışık Tiyatrosunda 72. Koğuş isimli tiyatro oyununda yer almıştır. Show TV’de düzenlenen Yok Böyle Dans yarışmasına katılan ve 2011 tarihinde Geniş Aile dizisine dahil olan Azra Akın, 2012 tarihinde M.U.C.K’da bir öğretmeni canlandırmış ve son olarak Çilek filminde başrol oynamıştır. Son olarak da Poyraz Karayel dizisinde Çiğdem karakterini başarıyla canlandırmıştır.

Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Azra Akın Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Poyraz Karayel/ Çiğdem

Azra Akın Nereli Memleketi Neresi

Almelo, Hollanda

Azra Akın Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Aralık 1981 doğumlu . (Agustos 2015 itibarıyla) 34 yaşındadır

Azra Akın Kaç Kilo?

52

Azra Akın Boyu Kaç Cm

1.76

Azra Akın Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Azra Akın Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Azra Akın Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Azra Akın Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Azra Akın Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Atakan Koru

Azra Akın Twitter Adresi?

twitter.com/azrakina

Azra Akın Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/azraakin

Azra Akın Eğitimi

Azra Akın Mesleği

Model, Oyuncu

Azra Akın Fotoğrafları

 Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Azra Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!