Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ayşe Hatun Önal Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ayşe Hatun Önal Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

29 Temmuz 1978 tarihinde Adana’da doğan şarkıcı, söz yazarı ve manken kimlikleri ile tanınan Ayşe Hatun Önal, 2003 tarihinde Model olarak başladığı kariyerine günümüzde şarkıcı olarak devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayşe Hatun Önal Kimdir?

Adana’da doğan ve ilk orta düzeyde eğitimini Adana’da alan Ayşe Hatun Önal, lise eğitimini de Adana’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Anadolu Üniversitesi’ne başlamıştır. 1999 tarihinde Miss Turkey yarışmasında birinci seçildikten sonra dikkatleri çeken ve mankenliğe başlayan Önal, uzun bir süre mankenlik ve sunuculuk yaptıktan sonra podyumdan sahnelere transfer olan isimler gibi şarkıcılığa başlamıştır. 2004 tarihinde yayınlamış olduğu Sonunda isimli EP ile tanınan şarkıcı 2008 tarihinde Sustuysam isimli çalışması ile ödüller almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı albümde yer alan Kalbe Ben isimli çalışması büyük bir çıkış yakalamasını sağlarken 2014 tarihinde çıkardığı Çak Bir Selam isimli şarkısı ile uzun süre listelerde ilk sıralarda yer almıştır. 2015 tarihinde son olarak duyurduğu Güm Güm isimli single çalışması Türkiye’de üst sıralara yükselmesini sağlamış, Ricky Martin ile yaptığı Adios düeti ise büyük beğeni toplamıştır.

Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Ayşe Hatun Önal Nicki-Rol İsmi

Çak Bir Selam/ Ayşe Hatun Önal

Ayşe Hatun Önal Nereli Memleketi Neresi

Adana

Ayşe Hatun Önal Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

29 Temmuz 1978 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Ayşe Hatun Önal Kaç Kilo?

59

Ayşe Hatun Önal Boyu Kaç Cm

1.81

Ayşe Hatun Önal Saç Rengi Nedir

Kumral

Ayşe Hatun Önal Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Ayşe Hatun Önal Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Ayşe Hatun Önal Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ayşe Hatun Önal Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ayşe Hatun Önal nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ayşe Hatun Önal Twitter Adresi?

twitter.com/aysehatunonal

Ayşe Hatun Önal Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/aysehatunonal

Ayşe Hatun Önal Eğitimi

Anadolu Üniversitesi Terk

Ayşe Hatun Önal Mesleği

Şarkıcı, Manken, Oyuncu

Ayşe Hatun Önal Fotoğrafları

 Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ayşe Hatun Önal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!