Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Aylin Arasil Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Aylin Arasil Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da doğan Aylin Arasil, 1990’larda başlayan aktif kariyerine günümüzde de devam etmektedir. Kariyerine manken olarak başlamasına karşın günümüzde oyuncu olarak da yapımlarda yer alan Arasil, önemli projelerde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aylin Arasil Kimdir?

İstanbul’da doğan ve ilk – orta düzeyde eğitimini burada alan Aylin Arasil, lise eğitimini Saint Benoît Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesi Fransızca bölümünde eğitim alan oyuncu, burada başarıyla tamamladığı eğitiminden sonra 1990’lı yıllarda podyumlara transfer olmuş ve o dönem en iyi mankenlerden birisi olarak gösterilmiştir. Kariyerinde önemli bir bölümünü manken olarak sürdüren Aylin Arasil, mankenlikten sonra televizyon ekranlarına geçiş yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir dönem hem manken hem de oyuncu olarak çalışan Aylin Arasil, Üvey Baba, Derman Bey, Çiçek Taksi, Unutulmaz gibi yerli yapımlarda rol almış ve önemli oyuncularla çalışma fırsatı yakalamıştır. Bu yapımlar içerisinde özellikle Çiçek Taksi ve Üvey Baba gibi diziler oldukça popüler olmasını sağlarken günümüzde aktif kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Aylin Arasil Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Üvey Baba

Aylin Arasil Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Aylin Arasil Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Nisan 1970 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Aylin Arasil Kaç Kilo?

63

Aylin Arasil Boyu Kaç Cm

1.73

Aylin Arasil Saç Rengi Nedir

Sarı

Aylin Arasil Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Aylin Arasil Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Aylin Arasil Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Aylin Arasil Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Aylin Arasil’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Aylin Arasil Twitter Adresi?

twitter.com/cocacolaaylin

Aylin Arasil Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Aylin-Arasil

Aylin Arasil Eğitimi

Marmara Üniversitesi Fransızca bölümü mezunu

Aylin Arasil Mesleği

Manken, Oyuncu

Aylin Arasil Fotoğrafları

 Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aylin Arasil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!