Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Aydilge Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Aydilge Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

25 Haziran 1979 tarihinde Kütahya’da doğan Aydilge ya da tam ismi ile Aydilge Sarp, 1998 tarihinde başlayan müzik kariyerini, yazar, müzisyen ve radyo programcısı olarak sürdürmektedir. İlk kitabını 1997 tarihinde Kalemimin Ucundaki Düşler ismi ile duyuran Aydilge, 2002 tarihinde Bulimia İsimli bir roman yayınlamış ve son olarak 2004 tarihinde Altın Aşk Vuruşu isimli kitabını tanıtmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aydilge Kimdir?

Henüz 8 yaşında iken TRT Ankara çocuk radyosu korosu sınavlarına giren ve kazanan sanatçı 15 yaşına kadar Türkiye’nin ilk Türk Sanat Müziği çocuk korosunda görev yapmıştır. 2006 tarihinde tam burslu olarak okuduğu Başkent Üniversitesinden bölüm ve üniversite çapında birinci olarak ayrılan Aydilge, İstanbul Üniversitesi Radyo-TV- Sinema bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2006 tarihinde Küçük Şarkı Evreni isimli albümünü yayınlayan ve 2009 tarihinde ikinci albümü olan Sobe’yi tanıtan sanatçı, 2011 yılında kilit ve 2013 yılında Yalnızlıkla Yaptım isimli albümlerini duyurmuş, pek çok önemli parça yanında aynı zamanda popüler dizilerde kullanılan dizi müziklerine de imzasını atmıştır.

Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Asıl İsmi

Aydilge Sarp

Aydilge Nereli Memleketi Neresi

Kütahya

Aydilge Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

25 Haziran 1979 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

Aydilge Kaç Kilo?

53

Aydilge Boyu Kaç Cm

1.56

Aydilge Saç Rengi Nedir

Siyah

Aydilge Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Aydilge Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Aydilge Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Aydilge Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Aydilge’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Aydilge Twitter Adresi?

twitter.com/aydilgesarp

Aydilge Face Sayfası

https://www.facebook.com/aydilge

Aydilge Eğitimi

Başkent Üniversitesi Mezunu

Aydilge Mesleği

Şarkıcı

Aydilge Fotoğrafları

 Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aydilge Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!