Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Aydan Kaya Kimdir; Nereli, Aydan Kaya Boyu, Kilosu Kaç, Aydan Kaya Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Aydan Kaya YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Aydan Kaya Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların genç ve yetenekli isimlerinden birisi olan Tatlı Hayat ve Elveda Derken gibi yapımlar ile hatırlanan Aydan Kaya, oyuncu yönü ile öne çıkmış isimlerden birisidir. 2003 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve o dönem oldukça popüler olan müzik yarışma programı Popstar’a katılan Aydan Kaya, yarışma sonucunda bir derece elde edememiş olsa da önemli bir çıkış yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

19 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu kariyerine ilk dönemde müzisyen olarak adım atmış, ailesi ve yakınlarından aldığı destek ile devlet operasında şan dersleri almıştır. Henüz 16 yaşında iken lise yıllarında müzisyen olarak sahne almaya başlayan Aydan Kaya, profesyonel anlamda asıl çıkışını ise bir yarışma programı ile sağlamıştır.

Aydan Kaya Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

2003 yılında ekranlarda yer alan popüler yarışma programlarından Popstar’a katılan Aydan Kaya, popstar yarışması sonucunda Türkiye’nin tanıdığı isimlerden birisi olmuştur. Nitekim yarışmada önemli bir derece elde edememiş olsa da yarışma sonunda yayınlanan toplu albüm içerisinde yer almış ve bu albümde Avuçlarım Kanıyor isimli parçayı seslendirerek Altın Kelebek ödüllerinde özel jüri ödülünü almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuk kariyerine ilk olarak Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Rüyalarda Buluşuruz isimli dizi ile adım atan Aydan Kaya, bu dizi sonrasında Tatlı Hayat ve Elveda Derken gibi yapımlara dahil olmuştur. Aktif yaşantısını ise hem oyuncu hem de müzisyen olarak sürdürmektedir.

Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Aydan Kaya Nicki-Rol İsmi

Aydan Kaya/ Elveda Derken

Aydan Kaya Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Aydan Kaya Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Nisan 1984 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 31 yaşındadır

Aydan Kaya Kaç Kilo?

64

Aydan Kaya Boyu Kaç Cm

1.66

Aydan Kaya Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Aydan Kaya Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Aydan Kaya Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Aydan Kaya Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Aydan Kaya Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Aydan Kaya’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Aydan Kaya Twitter Adresi?

https://www.facebook.com/OfficialAydan/

Aydan Kaya Face Sayfası

twitter.com/aydankaya

Aydan Kaya Eğitimi

***

Aydan Kaya Mesleği

Şarkıcı

Aydan Kaya Fotoğrafları

Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Aydan Kaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!