Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ayça Erturan Kimdir; Nereli, Ayça Erturan Boyu, Kilosu Kaç, Ayça Erturan Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ayça Erturan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların sevimli ve yetenekli isimlerinden birisi olan özellikle BKM Mutfak ile hazırladıkları Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli skeç programıyla adını duyuran Ayça Erturan, günümüzde daha çok televizyon odaklı projeler ile yaşamına devam etmektedir. Aktif olarak diziler dışında sinema filmlerine de yönelen oyuncu Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programda uzun bir süre skeçlere dahil olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

1983 tarihinde İstanbul’da doğan, eğitimini İstanbul’da tamamlayan Ayça Erturan, henüz çocukluk yıllarından itibaren ilgi duyduğu oyunculuğa ağırlık vermek üzere bu alanda kendini yetiştirmeye başlamış ve üniversite döneminde Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim alarak ekran konusunda önemli bir deneyim elde etmiştir.

Ayça Erturan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Ev hanımı bir anne ile bankacı bir babanın kızı olan Ayça Erturan mütevazi yaşamı ile ekranların dikkat çeken isimlerinden birisidir. Liseyi tamamladıktan sonra konservatuara gitmek istemesine karşın son anda bu fikrinden vazgeçen oyuncu Radyo ve Televizyon üzerine eğitim almaya karar vermiştir. Üniversite döneminde oyunculuk konusuna yönelen ve  tiyatro eğitimi alan oyuncu Pera Güzel Sanatlarda oyunculuk üzerine çalışmalar yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

BKM Mutfak ekibine dahil olabilmek için yaklaşık üç bin kişilik bir mülakata dahil olan ve başarılı bir iş çıkaran oyuncu, BKM Mutfak ile başta Çok Güzel Hareketler olmak üzere farklı projelerde yer almıştır. Oyuncu günümüzde sinema çalışmalarına devam etmektedir.

Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ayça Erturan Nicki-Rol İsmi

Evli ve Öfkeli/ Dilek

Ayça Erturan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Ayça Erturan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1983 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 32 yaşındadır

Ayça Erturan Kaç Kilo?

60

Ayça Erturan Boyu Kaç Cm

1.70

Ayça Erturan Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Ayça Erturan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Ayça Erturan Burcu Hangi Burçtur?

**** Burcu

Ayça Erturan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ayça Erturan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Oğulcan Kırca

Ayça Erturan Twitter Adresi?

twitter.com/aycaerturan

Ayça Erturan Face Sayfası

https://www.facebook.com/bkmaycaerturan

Ayça Erturan Eğitimi

Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu

Ayça Erturan Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Ayça Erturan Fotoğrafları

Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ayça Erturan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Bestemsu Özdemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bestemsu Özdemir Kimdir, Bestemsu Özdemir Nereli ve Bestemsu Özdemir Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!