Ayça Bingöl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ayça Bingöl Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ayça Bingöl Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1996 yılından günümüze değin aktif sanat yaşamına sahip olan Ayça Bingöl son dönemde Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile çıkış yakalamıştır. Oyunculuk kariyerine halen devam etmekte olan Ayça Bingöl, 2008 yılında Bana Bir Picasso Gerek isimli yapım ile Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayça Bingöl Hakkında Bilgi

İstanbul’da doğumundan sonra eğitimini sürdüren ve 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Ayça Bingöl, henüz çocukluk döneminde ilgi duyduğu oyunculuğa aldığı eğitimler ile sağlam giriş yapmıştır. Aktif olarak 1996 yılında Dormen Tiyatrosunda oyunculuğa başlayan Ayça Bingöl, 1998 – 2000 tarihleri arasında konuk oyuncu olarak Tiyatro Fora’da bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar çeşitli sinema filmleri, dizi ve reklam filmlerinde yer alan Ayça Bingöl, seslendirme sanatçılığı da yapmış, Yeditepe Oyuncuları kadrosunda bulunmuştur. 2007 tarihinde yayınlanan Bana Bir Picasso Gerek adı oyun aracılığıyla Duru Tiyatro topluluğuna dahil olan oyuncu bu oyunu ile Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Kariyeri boyunca yer aldığı yapımlara bakıldığında 2000 yılında Gözlük, 2001 yılında Yüzüklerin Efendisi serisinde Arwen karakteri seslendirmesi, 2002 tarihinde Kazara Zengin, 2003 tarihinde Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü, Kayıp Balık Nemo ve Peter Pan gibi yapımlarda seslendirme yapmış, Küçük Kadınlar, Samanyolu, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Benim Adım Gültepe isimli dizilerde bulunmuştur.

ayca-bingol-kimdir

Ayça Bingöl Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Öyle Bir Geçer Zaman ki

Ayça Bingöl Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Ayça Bingöl Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Ocak 1975 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 40 yaşındadır

Ayça Bingöl Kaç Kilo?

55

Ayça Bingöl Boyu Kaç Cm

1.63

Ayça Bingöl Saç Rengi Nedir

Kumral

Ayça Bingöl Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Ayça Bingöl Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Ayça Bingöl Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ayça Bingöl Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Ali Gökmen Altuğ

Ayça Bingöl Twitter Adresi?

twitter.com/ayca__bingol

Ayça Bingöl Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/AycaaBngl

Ayça Bingöl Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden Mezun

Ayça Bingöl Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Ayça Bingöl Fotoğrafları

 ayca-bingol-kimdir4 ayca-bingol-kimdir2 ayca-bingol-kimdir1 ayca-bingol-kimdir ayca-bingol-kimdir6 ayca-bingol-kimdir5 ayca-bingol-kimdir3

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!