Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Atılgan Gümüş Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Atılgan Gümüş Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

7 Temmuz 1976 tarihinde Hatay’da dünyaya gelen Atılgan Gümüş, daha çok yer aldığı dizi ve sinema projeleri ile tanınan ünlü oyunculardan birisidir. Bir dönem Hatay’da yaşayan ve burada eğitim alan Atılgan Gümüş daha sonra 1996 – 2000 tarihleri arasında İstanbul Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim almış aynı dönemde yarı zamanlı şan eğitimine de devam etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Atılgan Gümüş Kimdir?

Şan ve Tiyatro eğitimini birlikte götürerek eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan Atılgan Gümüş, eğitim aldığı dönemde enter Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Fora, Özel Prodüksiyon ve Yayla Sanat Prodüksiyon ve Tiyatro Kedi’de çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Tiyatro Kedi ile günümüzde de çalışmalarına devam eden oyuncu dizi ve filmlerde gösterdiği performans ile tanınmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncunun bugüne kadar yer aldığı yapımlara bakıldığında 2007 tarihinde Benden Baba Olmaz, 2008 tarihinde Yalancı Romantik, 2009 tarihinde Papatyam, 2013 tarihinde yayınlanan Beni Böyle Sev, 2014 tarihinde yayınlanan Birleşen Gönüller, Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu gibi yapımlar öne çıkmaktadır. Bugün kariyerini tiyatro ağırlıklı projeler ile sürdüren oyuncu aynı zamanda sinema filmlerinde de yer almaktadır.

Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Atılgan Gümüş Nicki-Rol İsmi

Beni Böyle Sev/ Kerem

Atılgan Gümüş Nereli Memleketi Neresi

Hatay

Atılgan Gümüş Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

3 Temmuz 1976 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Atılgan Gümüş Kaç Kilo?

72

Atılgan Gümüş Boyu Kaç Cm

1.76

Atılgan Gümüş Saç Rengi Nedir

Siyah

Atılgan Gümüş Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Atılgan Gümüş Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Atılgan Gümüş Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Atılgan Gümüş Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Atılgan Gümüş nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Atılgan Gümüş Twitter Adresi?

twitter.com/atilgangumus

Atılgan Gümüş Face Sayfası

https://www.facebook.com/AtilganGumusOfficial

Atılgan Gümüş Eğitimi

İstanbul Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu

Atılgan Gümüş Mesleği

Oyuncu

Atılgan Gümüş Fotoğrafları

 Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Atılgan Gümüş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!