Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Aslı Omağ Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Aslı Omağ Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

31 Temmuz 1969 doğumlu olan Aslı OMAĞ, başarılı bir sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. İlk olarak 1985’ te İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’ nda efektör olarak kariyerine başlamıştır. Efektörlük yaptığı bu ilk oyunun adı ise Keşanlı Ali Destanı’ dır. Daha sonra ise daha 16 yaşında iken profesyonel olarak sahneye çıkan başarılı oyuncunun oynadığı bu ilk eserin adı Figaro’ nun Düğünü’ dür. Daha sonraki yıllarda müzikallerde de rol ala başarılı oyuncu ilk olarak Kuşlar müzikalinde başrol ve daha sonra Evita müzikalinde ise yardımcı başrollerini üstlenmiştir. Çok ciddi bir müzik yeteneği olan Aslı OMAĞ, değişik şarkı sözleri de yazmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslı Omağ Kimdir?

1991’ de İstanbul Beyaz Güvercin Şarkı Yarışması’ nda sözlerini kendisinin yazdığı şarkı ile finale kalmıştır. Bununla da yetinmeyen başarılı yıldız bir sonraki sene Eurovizyon Şarkı Yarışması Türkiye Finali’ ne katılmıştır. 1995’ teki 2. Uluslar arası Caz Festivaline 12 Marttaki soprano solosunu seslendirmek için Fahri ATAKOĞLU’ nun misafiri olarak katılmıştır. Ayrıca başarılı yıldız 1996’ da Altın Mikrofon Şarkı Yarışması’ nda ikincilik sevinci yaşamıştır. 2001’ de Paris’ te bir resital veren ve bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı yıldız bu resitaliyle bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Önemli müzisyenlerle de aynı sahneyi paylaşan Aslı OMAĞ, edindiği tecrübeler sonucunda da Turkuaz müzik grubunu kurmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Aslı Omağ Nicki-Rol İsmi

Kalbim Ege’de Kaldı

Aslı Omağ Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Aslı Omağ Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

31 Temmuz 1969 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 46 yaşındadır

Aslı Omağ Kaç Kilo?

 

Aslı Omağ Boyu Kaç Cm

 

Aslı Omağ Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Aslı Omağ Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Aslı Omağ Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Aslı Omağ Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Aslı Omağ Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Aslı Omağ’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Aslı Omağ Twitter Adresi?

twitter.com/asliomag

Aslı Omağ Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Asli-Omag/6286…

Aslı Omağ Eğitimi

MSÜ.Güzel Sanatlar Akademisi Sahne Sanatları Opera Ana Sanat Dalı Bölümü

Aslı Omağ Mesleği

Türk şarkıcı ve Oyuncu

Aslı Omağ Fotoğrafları

 Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Aslı Omağ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!