Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ashley Benson Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ashley Benson Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin en çok konuşulan genç – güzel mankenlerinden birisi olan Ashley Benson, 18 Aralık 1989 tarihinde ABD – Kaliforniya eyaletine bağlı Anaheim Hills bölgesinde dünyaya gelmiştir. Aktif kariyerine henüz 8 yaşında iken başlayan ve kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Ashley Benson aynı tarihlerde model ajansı ile yaptığı anlaşma ile kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashley Benson Kimdir?

Günümüzde kariyerine aktris ve model olarak sürdüren Ashlen Benson aynı zamanda iyi bir dansçı olarak da bilinmektedir. Dört yaşında iken dansa başlayan bale, hiphop, lirik ve caz türünde dansları gerçekleştiren Ashley Benson, 1999 tarihinde henüz 10 yaşında iken oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncunun yer aldığı dizi projelerine bakıldığında Days of our Lives, Abigail Deveraux gibi yapımlar ön plana çıkarken ilk dönemde dizilerden oldukça cüzi miktarlarda ücret aldığını söylemektedir. Oyuncu ilerleyen süreçte ise How I Met Your Mother, Punk’d, Supernatural, The O.C, Zoey 101 gibi önemli yapımlarda yer almış kariyerini model ve oyuncu olarak ciddi projelerde sürdürmeye devam etmiştir.

Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Asıl İsmi

Ashley Victoria Benson

Ashley Benson Nereli Memleketi Neresi

Anaheim- Hills- Kaliforniya/ ABD

Ashley Benson Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Aralık 1989 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Ashley Benson Kaç Kilo?

54

Ashley Benson Boyu Kaç Cm

1.62

Ashley Benson Saç Rengi Nedir

Sarı

Ashley Benson Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Ashley Benson Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Ashley Benson Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ashley Benson Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ashley Benson nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ashley Benson Twitter Adresi?

twitter.com/ashbenzo

Ashley Benson Face Sayfası

https://www.facebook.com/ashleybenson

Ashley Benson Eğitimi

Kaliforniya Ünv. Oyunculuk Bölümü Mezunu

Ashley Benson Mesleği

Oyuncu, Model , Danscı

Ashley Benson Fotoğrafları

 Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ashley Benson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!