Ankara’ lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ankara’ lı Namık Kimdir; Nereli, Ankara’ lı Namık Boyu, Kilosu Kaç, Namık Uğurlu Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ankara’ lı Namık Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1976 yılında Çankırı’ da dünyaya gelen Namık Uğurlu 39 yaşındadır.  henüz 6 yaşındayken saz çalmaya başlamış, arkadaşları Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla takmışlar ve bu lakaplarla tanınmaya başlamıştır. Asıl şöhretini ise Ankaralı Namık adıyla kazanmıştır. Asıl İsmi Namık Uğurlu olan sanatçı aslen Çankırı’ dır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ankaralı Namık İlk, orta ve Lise eğitiminin ardından İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazanmış ve bu bölümü başarıyla bitirmesine rağmen asıl mesleğini yapmayıp müziğe yönelmiştir. Ankaralı Namık şöhretini ise Arabada 5 evde 15, Şişeler, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, İstanbul Hovardası, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, Adlı eserleri icra ederek yapmış ve dinleyenlerinin büyük beğenisini kazanmıştır.

Ankaralı Namık’ ın Çıkardığı albümleri 700-800 binden fazla satmasına rağmen Tv Ekranlarından uzak durmuştur. Bir dönem Ankara’dan bağımsız Millet Vekilliğine de aday olan Ankara Namık 18 Ekim 2015 tarihinde nedeni henüz bilinmeyen bir şekilde oturduğu evinin balkonundan düşmüş ve yapılan tüm müdahaleler sonucunda hayatını kaybetmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ankara’ lı Namık Nicki-Rol İsmi

Ankara’ lı Namık- Namık Uğurlu

Ankara’ lı Namık Nereli Memleketi Neresi

Kurşunlu – Çankırı

Ankara’ lı Namık Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1976 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Ankara’ lı Namık Kaç Kilo?

**

Namık Uğurlu Boyu Kaç Cm

**

Ankara’ lı Namık Saç Rengi Nedir

Siyah

 Namık Uğurlu Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

 Namık Uğurlu Burcu Hangi Burçtur?

***

 Namık Uğurlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Namık Uğurlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Namık Uğurlu’ nun Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

 Namık Uğurlu Twitter Adresi?

twitter.com/ankaralinamik

 Namık Uğurlu Face Sayfası

https://www.facebook.com/ankaralinamikfanpage

 Namık Uğurlu Eğitimi

İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği  Bölümü mezunu

 Namık Uğurlu Mesleği

Türkücü

 Namık Uğurlu Fotoğrafları

Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ankara' lı Namık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!