Anıl Çelik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Anıl Çelik Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Anıl Çelik Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Çile Kokusu isimli Star TV’nin yaz dizisinde oyuncu kadrosunda yer alan ve bu dizide Erdem isimli bir karakteri canlandıran Anıl Çelik, genç ve yetenekli bir isim olmakla birlikte Çilek Kokusu öncesinde pek çok dizide kısa – uzun roller üstlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Çelik Hakkında Bilgi

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen ve Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan, ilk bölümleri ile büyük beğeni toplayan Çilek Kokusu dizisi bir yaz dizisi olması dışında aynı zamanda genç ve yetenekli pek çok ismi bir arada bulunduruyor. Anıl Çelik ile birlikte Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimlerin yer aldığı dizide birbirine zıt olan karakterlerin hikayesi işleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Ocak 1988 tarihinde Ankara’da doğan Anıl Çelik, ilk, orta ve lise eğitiminden sonra üniversite de oyunculuğa ilgi duymuş ve kendini bu alana yönlendirmiştir. Kariyerinde Çilek Kokusu öncesinde pek çok dizi çalışması bulunan başarılı oyuncu, 2006 tarihinde aktif dizi kariyerine başlamıştır.

Oyuncunun yer aldığı dizilere bakıldığında 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonunda bir rol üstlenmiş ve sonrasında aynı tarihlerde Selena isimli dizide yer almıştır. 2007 yılında Senin Uğruna ve Ölümsüz Kahramanlar, 2008 tarihinde Sevgili Düşmanım ve Kendi Okulumuza Doğru, 2009 tarihinde Unutulmaz, 2011 yılında Seni Bana Yazmışlar dizilerinde yer alan oyuncu aynı tarihlerde Al Yazmalım ve 2013 yılında Salih Kuşu isimli dizide bulunmuştur.

anil-celik-kimdir4

Anıl Çelik Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çilek Kokusu- Erdem

Anıl Çelik Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Anıl Çelik Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1988 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Anıl Çelik Kaç Kilo?

67

Anıl Çelik Boyu Kaç Cm

1.76

Anıl Çelik Saç Rengi Nedir

Siyah

Anıl Çelik Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Anıl Çelik Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Anıl Çelik Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Anıl Çelik Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Anıl Çelik nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Anıl Çelik Twitter Adresi?

twitter.com/celikanil

Anıl Çelik Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Anil-Celik/9537928526

Anıl Çelik Eğitimi

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü Mezunu

Anıl Çelik Mesleği

Dizi Oyuncusu

Anıl Çelik Fotoğrafları

 anil-celik-kimdir4 anil-celik-kimdir2 anil-celik-kimdir1 anil-celik-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!