Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Anastasia Thsilimpou Kimdir; Nereli, Anastasia Thsilimpou Boyu, Kilosu Kaç, Anastasia Thsilimpou Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Anastasia Thsilimpou Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Oldukça genç olmasına ve henüz ülkemizde tanınmamasına karşın Muhteşem Yüzyıl – Kösem Sultan projesinde yer alacağı duyurulduktan sonra tanınmaya başlayan Anastasia Thsilimpou, Yunan asıllı yetenekli oyunculardan birisidir. Gerek Yunanistan’da yer aldığı yapımlar gerekse de güzelliği ile dikkat çeken isimlerden birisi olan Anastasia Thsilimpou, ülkemizde Muhteşem Yüzyıl – Kösem dizisi ile adını duyurmayı başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

1998 tarihinde Yunanistan’da doğan Anastasia Thsilimpou, hakkında yeterli bilgi bulunmamasına karşın gerek menajeri gerekse de yeni dizisi aracılığıyla verilen bilgiler sayesinde Türk insanının ilgi odağı haline geldi. 17 yaşında Kösem dizisi ile profesyonel kariyerine Türkiye’de adım atan Anastasia Thsilimpou’un Türkiye’ye gelmeden önce Yunanistan’da da önemli yapımlardan teklif aldığı belirtiliyor.

Anastasia Thsilimpou Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Aktif yaşantısına tamamladığı temel eğitiminden sonra lise eğitimi ile devam eden Anastasia Thsilimpou, Türkiye’ye gelmeden önce Yunanistan’da yer aldığı yapım nedeniyle, Yunanistan’ın genç ve yetenekli yıldızlarından birisi olarak gösteriliyor. Henüz 8 yaşında iken mankenlik ajansına kaydolan ve beğeni toplayan oyuncu bu tarihlerde Melek Kalbi isimli yapımda yer almıştır.

Melek Kalbi dizisinde çok küçük olmasına karşın dikkat çeken bir performans sergileyen Anastasia Thsilimpou, devam eden süreç içerisinde oyunculuk eğitimleri yanı sıra aynı zamanda çeşitli sanat dallarıyla da yakından ilgilenmiştir. Aktif yaşantısına Türkiye – Yunanistan arasında devam eden Anastasia Thsilimpou ülkemizde Muhteşem Yüzyıl – Kösem dizisinde Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıracaktır.

Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Anastasia Thsilimpou Nicki-Rol İsmi

Muhteşem Yüzyıl – Kösem Sultan

Anastasia Thsilimpou Nereli Memleketi Neresi

Atina, Yunanistan

Anastasia Thsilimpou Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Kasım 1997 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 18 yaşındadır

Anastasia Thsilimpou Kaç Kilo?

54

Anastasia Thsilimpou Boyu Kaç Cm

1.69

Anastasia Thsilimpou Saç Rengi Nedir

Kumral

Anastasia Thsilimpou Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Anastasia Thsilimpou Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Anastasia Thsilimpou Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Anastasia Thsilimpou Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Anastasia Thsilimpou’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Anastasia Thsilimpou Twitter Adresi?

***

Anastasia Thsilimpou Face Sayfası

https://www.facebook.com/anastasiathsilimpouu

Anastasia Thsilimpou Eğitimi

 

Tekin Temel Mesleği

Dizi Oyuncusu

Anastasia Thsilimpou Fotoğrafları

Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Anastasia Thsilimpou Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!