Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Alper Saldıran Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Alper Saldıran Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Alper SALDIRAN, 16 Eylül 1984’ te İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Öğretmen bir anne ve öğretmen bir babanın çocuğu olan başarılı oyuncu daha küçük yaşlardan itibaren tiyatroya merak salmıştır. Daha anasınıfına gittiği zamanlarda büyük bir oyuncu olacağının sinyallerini veren Alper SALDIRAN, o yıllardan itibaren sahnede skeçlerde rol almaya başlamıştır. Daha sonra ortaokul yıllarında da müziğe yönelen genç oyuncu, daha ortaokul ikinci sınıfta iken aldığı gitarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanıyordu. Gitardan hevesi geçince de bateriye merak salan başarılı oyuncu biraz da bateri ile hevesini geçirmiştir. Daha sonra kendisini lisede bulun ve liseyi de turizm lisesinde okuyan başarılı yıldız yaz aylarında da staj yapmıştır. Staj yaptığı otelde bir reklam yönetmeni ile tanışmış ve o günden itibaren de reklam filmlerinde rol almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alper Saldıran Kimdir

Şu an 31 yaşında olan Alper SALDIRAN başak burcudur. Sırasıyla Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi üniversitelerde okuyan Alper SALDIRAN, okuduğu süreçler içerisinde değişik oyunlarda rol almış ve bu rollerle de çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Son derece profesyonel isimlerle çalışan başarılı oyuncu da çalıştığı rol arkadaşları gibi üstün bir performans sergilemiş ve setlerin aranan yüzü olmayı başarmıştır. Beni Böyle Sev, İnsanlar Âlemi, Sağ Salim, Anadolu Kartalları, Fehmi Paşa Konağı, Son Dünya, Bir Dilim Aşk gibi projeler başarılı oyuncunun yer aldığı projelerden birkaçıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Alper Saldıran Nicki-Rol İsmi

Kalbim Ege’de Kaldı – Mustafa

Alper Saldıran Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Alper Saldıran Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Eylül 1984 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Alper Saldıran Kaç Kilo?

75

Alper Saldıran Boyu Kaç Cm

1.73

Alper Saldıran Saç Rengi Nedir

Siyah

Alper Saldıran Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Alper Saldıran Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Alper Saldıran Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Alper Saldıran Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Alper Saldıran’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alper Saldıran Twitter Adresi?

twitter.com/alpersaldiran

Alper Saldıran Face Sayfası

https://www.facebook.com/AlperSaldiranOfficial

Alper Saldıran Eğitimi

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Tiyatro bölümü mezunu

Alper Saldıran Mesleği

Oyuncu

Alper Saldıran Fotoğrafları

 Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alper Saldıran Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!