Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Alma Terzic Kimdir; Nereli, Alma Terzic Boyu, Kilosu Kaç, Alma Terzic Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Alma Terzic YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Alma Terzic Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Şeref Meselesi isimli dizi ile tanıdığımız oyunculardan birisi olan Alma Terzic, aslen Bosna – Hersekli olmasına karşın ülkemizde adını sıkça duyduğumuz isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Hem ülkesinde hem de Türkiye’de önemli yapımlarda yer alma fırsatı yakalayan oyuncu, oyunculuk yetenekleri yanında aynı zamanda güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça genç olmasına karşın kısa süre içerisinde öne çıkan oyunculardan birisi olmayı başaran Terzic, 1987 tarihinde Bosna – Hersek, Zenica’da dünyaya gelmiştir. Boşnak olmasına karşın son derece temiz bir Türkçe ile yaşamını sürdüren Terzic, Angeline Jolie tarafından yönetilen Kan ve Bal Ülkesi isimli sinema filminde de yer almıştır.

Alma Terzic Kimdir? Kısaca Hayatı

Bosna savaşına tanık olan ve oyunculuk anlamında önemli yetenekleri barındıran Terzic, ülkemizde pek çok dizide yer alma başarını göstermiştir. Angeline Jolie tarafından yönetilen Kan ve Bal Ülkesi isimli sinema filmi ile oyunculuk kariyerinin zirvesine çıkan Terzic, aynı zamanda bu film aracılığıyla Türkiye’nin ve dünyanın tanıdığı oyunculardan birisi haline gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde Şeref Meselesi dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Terzic, Orange Balnket isimli bir projede yer aldıktan sonra günlük periyotta yayınlanan Unutma Beni isimli dizide kamera karşısına geçmiştir. Kan ve Bal Ülkesinde etkin bir rol üstlendikten sonra, oyuncunun Mavi Kelebekler, Veda ve Fatih gibi yapımlarda yer aldığı bilinmektedir. Terzic aktif oyunculuk yaşamını dizi odaklı projeler ile sürdürmektedir.

Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Alma Terzic Nicki-Rol İsmi

Kösem Sultan – Handan Sultаn

Alma Terzic Nereli Memleketi Neresi

Bosna – Hersek, Zenica

Alma Terzic Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

11 Temmuz 1987 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Alma Terzic Kaç Kilo?

54

Alma Terzic Boyu Kaç Cm

1.70

Alma Terzic Saç Rengi Nedir

Kumral

Alma Terzic Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Alma Terzic Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Alma Terzic Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Alma Terzic Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Alma Terzic’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alma Terzic Twitter Adresi?

twitter.com/terzicalma

Alma Terzic Face Sayfası

https://hr-hr.facebook.com/public/Alma-Terzic

Alma Terzic Eğitimi

****

Alma Terzic Mesleği

Dizi Oyuncusu

Alma Terzic Fotoğrafları

Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Alma Terzic Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Bella Thorne Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bella Thorne Kimdir, Bella Thorne Nereli ve Bella Thorne Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!