Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Alişan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Alişan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Alişan ya da asıl ismi ile Serkan Burak Tektaş, 19 Haziran 1976 tarihinde İstanbul – Beyoğlu’nda doğmuştur. 1996 yılında başladığı aktif kariyerinde şarkıcı kimliği yanında aynı zamanda besteci ve oyuncu olarak da çeşitli çalışmalara dahil olan Alişan aslen Bingöl’lüdür. İstanbul’da Kuvay-i Milliye ve sonrasında Özel Şişli Kolejini bitiren Alişan liseyi Özel Evrim lisesinde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alişan Kimdir?

Latin Dansları okuluna girmek istemesine rağmen kazanamayan ve İTÜ Konservatuar bölümüne giren Alişan, henüz çocukluk döneminde ilgi duyduğu şarkıları söylemeye başlamış ve sesi beğeni ile karşılanmıştır. Mahsun Kırmızıgül’den aldığı destek ile 1997’de ilk albümünü çıkaran şarkıcı 1998 yılında Aynalı Tahir dizisi ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

12 Mayıs 2000 Kara Çadır, 2001 tarihinde Alişan ismini taşıyan albümü tanıtan sanatçı aynı tarihlerde Aşkına Eşkıya isimli diziyi çekmiştir. Son dönemde Cennet Mahallesi dizisi ve albüm çalışmaları dışında daha çok televizyon programları ile gündem de olan Alişan son olarak Çağla Şikel ile sunduğu program ile kariyerine devam etmektedir.

Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Alişan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çağla Şikel- Alişan Program sunmaktadır

Alişan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Alişan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Haziran 1976 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Alişan Kaç Kilo?

69

Alişan Boyu Kaç Cm

1.77

Alişan Saç Rengi Nedir

Siyah

Alişan Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Alişan Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Alişan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Alişan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Alişan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alişan Twitter Adresi?

twitter.com/yenialisan

Alişan Face Sayfası

https://www.facebook.com/Alisan.Fan1

Alişan Eğitimi

İTÜ Konservatuar bölümü mezunu

Alişan Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu ve Sunucu

Alişan Fotoğrafları

  Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alişan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!