Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Alexandra Stan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Alexandra Stan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Haziran 1989 tarihinde Romanya – Köstence’de doğan Alexandra Stan, 2008 yılında başladığı kariyerini günümüzde de devam ettirmektedir. Yaşamının büyük bir kısmını Köstence’de geçiren Stan, eğitimine bu şehirde bulunan Andrei Saguna Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde devam etmektedir. Müzik yaşantısında çıkardığı albümler ve single’lar yanında hit olan parçaları ile devam eden Alexandra Stan, son dönemin popüler isimlerinden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Alexandra Stan Kimdir?

Müzik yaşantısında ilk olarak Mamaia Festivalinde seslendirdiği parçalar ile dikkat çeken Alexandra Stan, 2009 tarihinde yayınladığı Lollipop isimli şarkısı ile tanınmış ve 2010 tarihinde Mr. Saxobeat şarkısı ile hem Romanya hem de dünyanın pek çok yerinde haftalarda listelerin ilk sıralarında yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2011 tarihinde Get Back isimli teklisini yayınlayan ve 2012 tarihinde Lemonade isimli teklisi ile çıkışını sürdüren Alexandra Stan, şarkıcı olan kariyerinde yükselişe geçmeden önce DJ ve model – manken olarak da çeşitli çalışmalarda yer almıştır. 2014 yılında Unlocked albümünü piyasaya süren şarkıcı bu albümde 13 şarkı ve iki ayrı remixe yer vermiştir.

Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Alexandra Ioanna Stan

Alexandra Stan Nereli Memleketi Neresi

Köstence / Romanya

Alexandra Stan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Haziran 1989 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Alexandra Stan Kaç Kilo?

56

Alexandra Stan Boyu Kaç Cm

1.68

Alexandra Stan Saç Rengi Nedir

Sarı

Alexandra Stan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Alexandra Stan Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Alexandra Stan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Alexandra Stan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Alexandra Stan’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Alexandra Stan Twitter Adresi?

twitter.com/stanalexandra

Alexandra Stan Face Sayfası

https://www.facebook.com/AlexandraStanThe

Alexandra Stan Eğitimi

Andrei Saguna Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci

Alexandra Stan Mesleği

Şarkıcı, Dansçı, Model

Alexandra Stan Fotoğrafları

 Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiAlexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Alexandra Stan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sidebarerror: Content is protected !!