Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ahmet Tansu Taşanlar Kimdir; Nereli, Tansu Taşanlar Boyu, Kilosu Kaç, Ahmet Tansu Taşanlar Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ahmet Tansu Taşanlar Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Tam ismi Ahmet Tansu Taşanlar olan ünlü oyuncu, 31 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babasının mesleği nedeniyle çocuklık yılları ve lise dönemi boyunca farklı şehirlerde yaşamak durumunda kalan Tansu Taşanlar, henüz çocukluk yıllarında oyunculuğa ilgi duymaya başlamış ve kendini tiyatro üzerinde yaptığı çalışmalar ile yetiştirmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Tansu Taşanlar Kimdir?

1996 tarihinde Bursa’da Osmangazi Kültür Merkezi’nde tiyatro çalışmalarına başlayan oyuncu dört yıl boyunca bu merkezde kursiyer olarak eğitim almıştır. Liseyi tamamladıktan sonra 2002 tarihinde Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazanan Tansu Taşanlar, 2006 tarihinde Tiyatro bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Konservatuarda eğitim aldığı dönemde Konya Devlet Tiyatrosunda çalışmalar yapan oyuncu mezun olduktan sonra bir yıl boyunca Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, bir yıl boyunca ise Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra İstanbul’a dönen oyuncu oyunculuk kariyerinde Bir Bulut Olsam, Hırçın Kız Kadife, Küçük Kadınlar, İzmir Çetesi, Yalancı Bahar ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler yanında pek çok tiyatro oyununda da yer almıştır. Son olarak da Analar ve Anneler dizisinde rol almaktadır.

Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ahmet Tansu Taşanlar Nicki-Rol İsmi

Analar ve Anneler

Ahmet Tansu Taşanlar Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Ahmet Tansu Taşanlar Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

31 Mayıs 1984 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Ahmet Tansu Taşanlar Kaç Kilo?

85

Ahmet Tansu Taşanlar Boyu Kaç Cm

1.90

Ahmet Tansu Taşanlar Saç Rengi Nedir

Siyah

Ahmet Tansu Taşanlar Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Ahmet Tansu Taşanlar Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Ahmet Tansu Taşanlar Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tansu Taşanlar Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ahmet Tansu Taşanlar  nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ahmet Tansu Taşanlar Twitter Adresi?

twitter.com/nineteen0seven

Ahmet Tansu Taşanlar Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Ahmet-Tansu-Taşanlar/255021127880177

Ahmet Tansu Taşanlar Eğitimi

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu

Ahmet Tansu Taşanlar Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Ahmet Tansu Taşanlar Fotoğrafları

Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tansu Taşanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!