Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ahmet Kural Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ahmet Kural Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da doğan, babasının görevi nedeniyle bir dönem burada ikamet eden Ahmet Kural, konservatuarda okuyan ablasının etkisi ile oyuncu olmaya karar vermiştir. Lise döneminde tiyatro çalışmalarına katılan Ahmet Kural, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim almış ve yüksek lisansını Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Kural Kimdir?

Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde alan Ahmet Kural, eğitim aldığı sırada Levent Kırca – Oya Başar tiyatrosuna girmiş, Fikrimin İnce Gülü ve Evimin Erkeği dizilerinde çeşitli roller üstlenmiştir. Gazi dizisinde başrol oynayan ve 19 bölüm boyunca dizide yer alan Kural, Güneşin Oğlu isimli sinema filmiyle birlikte Ramazan Güzeldir isimli yapımda da yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2010 tarihinde Selçuk Aydemir tarafından yönetilen Çalgı Çengi filminde kamera karşısına geçen Ahmet Kural, 2012 tarihinde yayınlanan İşler Güçler dizisi ile çıkışını sürdürmüş ve sonrasında Düğün Dernek sinema filmi ile büyük bir başarı yakalamıştır. 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinde ise Murat Cemcir ve Seda Bakan ile kamera karşısına geçmiştir.

Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Ahmet Kural Nicki-Rol İsmi

Kardeş Payı/ Metin

Ahmet Kural Nereli Memleketi Neresi

Kütahya

Ahmet Kural Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Kasım 1982 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Ahmet Kural Kaç Kilo?

72

Ahmet Kural Boyu Kaç Cm

1.73

Ahmet Kural Saç Rengi Nedir

Siyah

Ahmet Kural Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Ahmet Kural Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Ahmet Kural Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ahmet Kural Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ahmet Kural nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ahmet Kural Twitter Adresi?

twitter.com/ahmtkural

Ahmet Kural Face Sayfası

https://www.facebook.com/AhmetKuraLFanPage

Ahmet Kural Eğitimi

Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunu

Ahmet Kural Mesleği

Sinema ve Dizi Oyuncusu

Ahmet Kural Fotoğrafları

 Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ahmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiAhmet Kural Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!