Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Açelya Samyeli Danoğlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Oyuncu ve manken olarak tanıdığımız Muhteşem Yüzyıl, İşler Güçler gibi yapımların başarılı oyuncularından birisi olan Açelya Samyeli Danoğlu, kariyerine ilk manken olarak adım atmış ve aynı dönem içerisinde oyunculukta yapmaya başlamıştır. 2012 tarihinden günümüze değin aktif bir sanat yaşamını sürdüren Danoğlu daha çok dizi projeleri ile gündeme gelmektedir.

5 Kasım 1991 tarihinde Münchberg – Almanya’da dünyaya gelen Açelya Samyeli Danoğlu aslen Hayrabolulu bir anne ile Uzunköprülü bir babaya sahiptir. Almanya’da kısa bir süre bulunmasından sonra ailesiyle birlikte Tekirdağ’a yerleşen başarılı isim Tekirdağ Anadolu lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve burada İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünde eğitim almaya başlayan oyuncu halen eğitimini bu bölüm üzerinde sürdürmektedir. 2012 yılında katıldığı güzellik yarışması sonucunda birinci olan Danoğlu yarışma ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmış, İşler Güçler gibi dizilerde bu unvanı sıklıkla kullanılmıştır.

2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan başarılı isim, bu dizi sonrasında uzun bir süre İşler – Güçlerde yer almış ve Zeynep karakterini canlandırmıştır. Devam eden süreçte oyuncunun dahil olduğu projeler arasında Kanıt, Düğün Dernek ve son dönemde TRT ekranlarında yayınlanmış olan Şimdi Onlar Düşünsün isimli yapım ön plana çıkmaktadır. Oyuncu aktif kariyerini daha çok dizi ağırlıklı projeler ile sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Açelya Samyeli Danoğlu Nicki-Rol İsmi

Düğün Dernek 2- Leyla

Açelya Samyeli Danoğlu Nereli Memleketi Neresi

Münchberg, Almanya

Açelya Samyeli Danoğlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Kasım 1991 doğumlu

Açelya Samyeli Danoğlu Kaç Kilo?

58

Açelya Samyeli Danoğlus Boyu Kaç Cm

1.85

Açelya Samyeli Danoğlu Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Açelya Samyeli Danoğlu Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Açelya Samyeli Danoğlu Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Açelya Samyeli Danoğlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Açelya Samyeli Danoğlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Açelya Samyeli Danoğlu’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Açelya Samyeli Danoğlu Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/acalyasamyelidanogluofficial/

Açelya Samyeli Danoğlu Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisi

Açelya Samyeli Danoğlu Mesleği

Türk model ve oyuncu

Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, KAçelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?ilosu, Göz Rengi Nedir? Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!